V├Żnimo─Źn├Ż ├║spech pre model ┼ákoda Octavia. Najnov┼íie v├ş┼ąazstvo bestselleru ─Źeskej automobilky je z├írove┼ł aj desiatou v├Żhrou v presl├ívenej ─Źitate─żskej ankete ÔÇ×Best CarsÔÇť organizovanej nemeck├Żm automobilov├Żm magaz├şnom ÔÇ×auto motor und sportÔÇť. V 46. ro─Źn├şku tejto ankety odovzdalo svoje hlasy viac ako 100 000 ─Źitate─żov a online u┼ż├şvate─żov, ktor├ş op├Ą┼ą zvolili model OCTAVIA ako najlep┼í├ş v kompaktnej triede importovan├Żch vozidiel. Do ankety ÔÇ×Best Cars 2022ÔÇť bolo zaraden├Żch 386 vozidiel v dvan├ístich kateg├│ri├ích.

Škoda Octavia

Ostirelan├Ż veter├ín

┼átvrt├í gener├ícia najpred├ívanej┼íieho modelu ┼ákoda po ├║spechu v roku 2021 znovu ovl├ídla rebr├ş─Źek hodnotenia v kompaktnej triede importovan├Żch vozidiel roku 2022. ┼ákoda Octavia a ─Ćal┼í├ş model z rodiny koncernu Volkswagen dostali zhodne 12,2 percent hlasov a zdie─żaj├║ tak svoje v├ş┼ąazstvo nad 26 s├║permi. Tento ├║spech je z├írove┼ł desiatym v├ş┼ąazstvom modelu OCTAVIA v ankete ÔÇ×Best CarsÔÇť: dev├Ą┼ąkr├ít bola Octavia najlep┼í├şm importovan├Żm modelom v kompaktnej triede a jednou najlep┼í├şm importovan├Żm vozidlom v strednej triede.

Pre─Ź├ştaj si aj:┬áPeugeot 308 ako slovensk├ę auto roka 2022

V roku 2019 predstaven├í ┼ítvrt├í gener├ícia bestselleru zna─Źky ┼áKODA je priestrannej┼íia, bezpe─Źnej┼íia, s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami konektivity a emot├şvnej┼í├şm vzh─żadom ako kedyko─żvek predt├Żm. ┼ákoda Octavia je dostupn├í v karos├írskych verzi├ích liftback a kombi, a okrem ├║sporn├Żch benz├şnov├Żch a naftov├Żch motorov je mo┼żn├ę ju objedna┼ą aj s CNG pohonom ─Źi mild-hybridnou a plug-in hybridnou technol├│giou.

Škoda Octavia

┼ákoda Octavia ako najlep┼í├ş slu┼żob├ík roka

Najnov┼íia ┼ákoda Octavia nadv├Ązuje na ├║spe┼ín├║ s├ęriu za─Źat├║ v roku svojho predstavenia a pokra─Źuj├║cu v roku 2021, kedy nazbierala ─Ćal┼íie prest├ş┼żne ocenenie. Na ude─żovan├ş cien ÔÇ×Auto Trophy 2021ÔÇť nemeck├ęho automobilov├ęho magaz├şnu ÔÇ×Auto ZeitungÔÇť bola op├Ą┼ą korunovan├í najlep┼í├şm importovan├Żm vozidlom kompaktnej triedy. T├║to ─Źitate─żsk├║ anketu tak vyhrala ├┤smykr├ít v rade a po ┼ítrn├ístykr├ít celkovo. Predt├Żm v rovnakom roku ┼ákoda Octavia vyhrala svoj jeden├ísty titul, ako najlep┼íie importovan├ę firemn├ę vozidlo v kompaktnej triede v ankete ÔÇ×Firemn├ę auto roku 2021ÔÇť nemeck├ęho odborn├ęho ─Źasopisu ÔÇ×firmenautoÔÇť.